O marce

Poznaj kompleksowy asortyment produktów SPARTUS® Pneumatics

Marka SPARTUS® Pneumatics powstała na bazie wieloletniego doświadczenia i wiedzy. Każdego dnia pracujemy nad rozwiązaniami, które spełnią wymagania naszych klientów i dopasują się do ich potrzeb.

SPARTUS® Pneumatics łączy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne z doskonałą ergonomią i  jakością. Gwarantujemy szeroki wybór sprężarek i narzędzi pneumatycznych dedykowanych lakiernictwu, branży budowlanej oraz przemysłowej.

W szerokiej gamie produktów SPARTUS® Pneumatics znajdą Państwo wysokojakościową linię zaprojektowaną z myślą o profesjonalistach oraz serie ekonomicznych i prostych w obsłudze narzędzi, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w przydomowych warsztatach. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób poszukujących dobrych rozwiązań w świetnej cenie.

 

Niebieska linia SPARTUS® Pneumatics

Produkty SPARTUS® Pneumatics linii niebieskiej opierają się o proste i skuteczne rozwiązania. Powstały one z myślą o osobach, które poszukują funkcjonalnych produktów atrakcyjnych cenowo. Niebieska linia z powodzeniem znajdzie zastosowanie w pracach warsztatowych, hobbystycznych, jak i w prostszych i mniej wymagających zadaniach w sektorze produkcji. Niebieska seria SPARTUS® Pneumatics to łatwe w obsłudze urządzenia pneumatyczne, które cechuje wysoka ergonomia oraz doskonały stosunek ceny do jakości.

 

Żółta linia SPARTUS® PneumaticsProdukty SPARTUS® Pneumatics linii żółtej to profesjonalny i w pełni zaawansowany technologicznie sprzęt. Dedykowana jest zawodowcom poszukującym niezawodnych i w pełni funkcjonalnych urządzeń dla sektora przemysłowego. Oferowane produkty pneumatyczne znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość wykonania i mistrzowska precyzja. Żółta seria SPARTUS® Pneumatics zapewnia najlepsze parametry i odporność na trudne warunki pracy. Z powodzeniem znajdzie zastosowanie w sektorze przemysłowym do wymagających i specjalistycznych prac.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do poznania naszych nowych produktów. Nasi doradcy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na Państwa pytania.