Narzędzia SPARTUS® Pneumatics

Klucze udarowe

Klucze udarowe SPARTUS® Pneumatics to niezastąpione urządzenia o dużej mocy, które pozwolą z łatwością odkręcać i dokręcać nawet najbardziej oporne śruby. Klucz udarowy z serii SPARTUS® Pneumatics sprawdzi się zarówno w warsztacie majsterkowicza, jak i w zakładzie profesjonalisty korzystającego z klucza na co dzień.

KODNAZWA
SP702-13-01Klucz udarowy 3/4″
Klucz udarowy 3/4" [havy duty]SP702-13-02SP7021302Klucz udarowy 3/4″
Klucz udarowy 1/2" [super&compact]SP702-12-01Klucz udarowy 1/2″
Klucz udarowy 1/2" [super&compact]SP702-12-02Klucz udarowy 1/2″
Klucz udarowy 1/2" [ultra&compact]SP702-12-03Klucz udarowy 1/2″

Szlifierka tarczowa

Pneumatyczna szlifierka tarczowa z serii SPARTUS® Pneumatics typu CUTT-OFF to urządzenie idealne do wykonywania szybkich i precyzyjnych cięć. Niewielkie gabaryty oraz doskonałe parametry użytkowe sprawiają, że prezentowana szlifierka tarczowa z powodzeniem sprawdzi się zarówno w profesjonalnym zakładzie pracy, jak i w przydomowym warsztacie.

KODNAZWA
szlifierka tarczowaSP702-33-01Szlifierka tarczowa

Szlifierka palcowa prosta

Szlifierka palcowa prosta serii SPARTUS® Pneumatics doskonale sprawdzi się do szlifowania oraz wygładzania otworów, wgłębień, wnęk i wycięć – zarówno o prostych, jak i bardziej złożonych kształtach. Szlifierka trzpieniowa wyposażona została w ergonomiczną obudowę. Uniwersalne mocowanie narzędzia poszerza funkcjonalność urządzenia o wiele różnorodnych akcesoriów i dodatków, takich jak np. kamienie szlifierskie, frezy, czy też obrotowe szczotki druciane.

KODNAZWA
Szlifierka palcowa prostaSP702-30-01Szlifierka palcowa prosta

Szlifierka palcowa kątowa

Kątowa szlifierka palcowa SPARTUS® Pneumatics dedykowana jest do profesjonalnego użytku. Ze względu na swoją wszechstronność i uniwersalność, z powodzeniem sprawdzi się do szlifowania, polerowania, przecinania i szczotkowania każdej metalowej powierzchni. Dzięki głowicy o kącie 90° urządzenie dotrze w każdy zakamarek, zapewniając użytkownikowi pełną kontrolę nad obróbką materiału.

KODNAZWA
Szlifierka palcowa kątowaSP702-31-01Szlifierka palcowa kątowa

Klucz zapadkowy

Klucz zapadkowy SPARTUS® Pneumatics to niezastąpione narzędzie do szybkiego dokręcania i odkręcania śrub, bez użycia siły. Mechanizm zapadkowy klucza zapewnia wysoki komfort obsługi oraz precyzję wykonywania prac.

KODNAZWA
Klucz zapadkowySP702-23-01Klucz zapadkowy

Młotek pneumatyczny

Młotek pneumatyczny SPARTUS® Pneumatics to niezastąpione narzędzie do prac instalatorskich, montażowych, blacharskich czy kamieniarskich. Zapewnia on komfort i ergonomię pracy, niezawodność oraz doskonałą skuteczność. W zestawie z młotkiem oferujemy dłuta, które pozwolą szybko i wygodnie obrabiać szeroką gamę materiałów.

KODNAZWA
Młotek pneumatyczny 190mmSP702-40-01Młotek pneumatyczny